Vyhledávání dovolené na Maltě

Hotel Dolmen Resort & Spa

Hotel Dolmen Resort & Spa

Hotel Dolmen Resort & Spa

18.6. - 21.6.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
13 390 Kč

Dovolená Malta 2022 - Qawra (Hotel) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Dolmen Resort & Spa s délkou 4 dní, v termínu sobota 18. červen až úterý 21. červen 2022, doprava letecky s odletem za 28 dní. Pobyt se stravou formou snã­danä›, letní last-minute zájezd levně v ceně 13390,- Kč.Na této stránce naleznete: Hotel Dolmen Resort & Spa na Maltě v letovisku Bugibba a Qawra - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Hotel Dolmen Resort & Spa se stravou formou: snã­danä›. Výhodná nabídka ubytování na Maltě v letovisku Bugibba a Qawra. Dovolená Hotel Dolmen Resort & Spa - Malta 2022. Hotel Dolmen Resort & Spa.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Bugibba a Qawra jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Bugibba a Qawra 2022 nebo Bugibba a Qawra 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Bugibba a Qawra? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali na Maltě žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Maltě podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Maltě jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Malta 2022 nebo Malta 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Malta? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Maltu.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Maltě nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Maltu se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Maltě za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Omalte.cz 2022, všechna práva vyhrazena.